Originál každým coulem


Doba, kdy očekáváte miminko, je jednou z nejkrásnějších, která vás za život potká. Zpočátku to některým ženám možná tak nepřipadá, protože se často stává, že má nastávající maminka problémy s nevolnostmi, ale po čase se vše srovná. A pak začíná období, kdy se začínáte poohlížet po výlohách, ve kterých je vystaveno oblečení pro miminka. Na konci třetího trimestru většinou už budoucí maminka nepostává jen před d výlohou, ale začíná nakupovat výbavičku pro nový život, který zanedlouho přijde na svět. Někteří nastávající rodiče se chystají obléknout svého čerstvě narozeného potomka do klasického miminkovského oblečku, který bude vyroben z kvalitní látky, potištěné nějakými roztomilými motivy. Dnešní výrobci https://www.kojeneckeobleceni.cz/Soupravy-sety-c41_0_1.htmšli ale mnohem dál.

mimino

 • Už se nemusíte rozhodně držet zpátky a chystat se odít svou ratolest pouze do

  1. soupravy s modrými motivy – pokud víte, že na svět přijde chlapeček
  2. soupravy s růžovými motivy – jestliže se těšíte na malou slečnu
  3. soupravy se žlutými motivy – chcete, aby pohlaví dítěte bylo až do poslední chvíle tajemstvím.

Praktické i vtipné

Pokud chcete, aby bylo vaše miminko oblečeno opravdu originálně, a ještě k tomu vtipně, pak mu můžete pořídit dětské body s nápisem. Nápisy jsou v českém jazyce a rozhodně pobaví vás i návštěvy, které se na váš přírůstek do rodiny přijdou podívat. Veškeré oblečení je vyrobeno ze stoprocentní bavlny a má dokonalý střih. Zapínání je řešeno velice prakticky. Což znamená, že se dá obleček rozepnout jak na ramínku, tak i v rozkroku. Kvalitní materiál zaručuje trvanlivost i při častém praní.

kalhotky

 • Jedním z výborných designových nápadů je i soupravička s možností vepsání údajů, které vám budou oznámeny při narození miminka.

  • datum narození
  • délka a váha miminka
  • a pochopitelně jméno, které dostane od vás.

3.4/5 - (7 votes)