Škola není jen o učení

Návštěva školy obnáší pro děti především každodenní učení a čas strávený s učiteli a spolužáky. A když už jde učení krkem nejen dětem, ale i učitelům, tak je čas vymyslet i nějakou zábavu.

děti

A proto zajisté uvítáte skvělý tip na školní výlet.
Výběr vhodného výletu záleží na možnostech a také na věku školou povinných dětí, protože jiné zájmy mají prvňáčci a jiné děti osmých a devátých tříd.
Děti milují nejen poznávání nových míst, ale také dobrodružství a nevšední zážitky. Třeba lezené po horolezecké stěně, jízda na čtyřkolkách, návštěva jeskyně či aqvaparku, hradů a zámků a mnoho dalšího.

Abyste však jako učitelé na to všechno nebyli sami, zajisté uvítáte i zajištění programu, díky kterému se nebudete muset o zábavu vůbec starat a stanete se součástí programu. Získáte třeba zkušeného průvodce, který bude hovořit za vás a děti zaujme natolik, že nebudou mít ani čas zlobit. A nebude se jen povídat či něco ukazovat, ale děti budou vtažené i přímo do děje a můžou si vyzkoušet a otestovat spoustu věcí.

V jeden den prožijí tolik zážitků, kolik ne za celý týden a nebudete se muset ani mezi jednotlivými atrakcemi složitě přemísťovat, protože všechno bude v blízkosti.
A pokud by vám byl tip na školní výlet na jeden den málo, tak si můžete s dětmi užít výlet klidně i na dva dny. Stmelí nejen děti mezi sebou, ale i vás jako učitele s dětmi a poznáte se vzájemně ze zcela jiné stránky. Zajištěné je v tomto případě příjemné ubytování i strava.

koupaliště

A kam všude se můžete vybrat?
· s nejmenšími třeba do jeskyně Šipky, zahrát si pravěké hry a zamlsat si pekárně
· všechny věkové kategorie zaujme hrad Štramberk nebo věž Trúba
· oblíbené je třeba muzeum Zdeňka Buriana
· odvážlivce nadchne Aqua-terra expozice či jízda na terénních čtyřkolkách
· zábavu najdete při GPS hře werigo, děti se můžou na chvíli stát záchranáři nebo se vyřádit v lanovém centru atd.

Zážitků je připravených víc, než dost. Stačí si pouze vybrat, zarezervovat a můžete vyrazit.

4.6/5 - (7 votes)