Stačí jen trochu červené

Celé dny se pachtíte v posilovně, jezdíte na kole, plavete a provádíte tolik cvičení, abyste tvarovala a udržovala své tělo v kondici. A nakonec byste to všechno snažení chtěla zahalit do šedivých kostýmků? Je-li šedivá Vaší oblíbenou barvou, doplňte ji trochou jiné barvy. Taková řádivá červená kabelka Vašemu vzhledu jen prospěje! Nevěříte?

červená kabelka

Červenou Karkulkou být nemusíte.

Nikdo po Vás nechce, abyste kostýmky do práce zaměnily za červenou blůzku, červenou sukni a červené boty. Karkulku z Vás nikdo nechce mít. Notabene byste vypadaly opravdu dost divně. Možná podezřele, a zcela jistě nevkusně. Ale doplnit v červené barvě kabelku a botky? To už je přece jen elegantní počin!

Červené se nebojte!

Jestli jste přesvědčeny o tom, že červená je barva vyzývavá, příliš nápadná a provokující, pak máte naprostou pravdu. Vždyť matadoři vyzývají k boji své býky jedině červenou barvou. Červená je ale tak důležitá barva i v oděvech, ale hlavně v doplňcích k oblečení! Dodává všechno potřebné k tomu, abyste překvapily svým dokonalým vzhledem!

Jestliže máte své oblíbené kostýmky v barvách neutrálních a doplníte je červenou kabelkou, šálkou a lodičkami, potom dostane Vaše oblečení šmrnc. Potom si šedivé kostýmky klidně noste dál! Přestaňte se bát doplňků v červené barvě, která smyslností nešetří. A přitom je v kombinaci s vhodným oblečením decentně provokující.

kabelka červená

Zkontrolujte si šatník.

Takže se nyní postavte před svůj šatník a zjistěte, kolik červené se tam objevuje. To je ale zjištění, viďte? Pramálo. Pokud se červené do této chvíle vyhýbáte záměrně, změňte to alespoň pořízením červené kabelky. Věřte, že Vám šatník rozzáří. Najednou zjistíte, že Vám chyběla k dokonalým oděvním kombinacím.

A nezapomeňte na nehty! Zanechte růžové a perleťové bílé. Červená je dobrá! Budete vážně šik! Muži se rádi ohlédnou za dokonalostí, která kolem nich jen tak propluje!

4/5 - (2 votes)