Velká akce není jen o počtu chlebíčků


Máte v plánu uspořádat větší společenskou akci, na které se nebudou pohybovat pouze Vaši známí, ale i jiní lidé, kteří by mohli ovlivnit Vaši kariéru? Jedná se třeba o důležitý firemní večírek, jenž máte za úkol vyřešit Vy? Přece si nemůžete dovolit pohořet. Naopak musíte zazářit a zaujmout všechny tak, že na Vaši akci ještě bude dlouho každý vzpomínat. K tomu Vám určitě nebude stačit dostatečný počet chlebíčku na stole. Ano, hostina je důležitá, ale tohle není akce pouze pro Vaše známé, tady musíte myslet na další důležité věci.


rozlévání vína

Výzdoba


Určitě byste se měli zaměřit na výzdobu místa, kde se bude akce konat. Pokud máte v plánu pořádat nějaký tematický večírek, určitě by se od daného tématu měla odvíjet i estetická stránka. Slaďte barvy, vyzdobte stěny, stoly. Můžete i vymyslet nějaká kulinářská díla, která účastníky určitě zaujmou a budou víc lákat k ochutnání. Navíc si o Vás udělají dobré mínění, protože jste mysleli i na výzdobu, která všem zpříjemňuje prožívání dané akce.
vaječné sendviče


Zábava


Stejně jako na dětských akcích by se měla objevit nějaká zábava i na těch pro dospělé. Zabráníte tak tomu, aby se někteří nezačali nudit, což by Vám mohlo zkazit reputaci. Vymyslete třeba nějakou soutěž nebo hru o menší výhry. Účastníky to jistě zaujme a rádi se zapojí, zvlášť s vidinou nějaké výhry. Pokud víte, že někteří přijdou i s dětmi, připravte zábavu i pro ně.
Muzika


Na správné akci nesmí chybět hudba. Lidé si zatančí nebo se aspoň budou do rytmu pohupovat. Obstarejte si hlavně kvalitní reproduktory, aby hudba byla pořádně slyšet. Nesmíte to ale ani s hlasitostí moc přehnat, někomu by se nemuselo líbit, kdyby neslyšel ani slovo od společníka, se kterým právě komunikuje. Nezapomeňte si připravit i velkou zásobu písniček, ať nehrají pořád ty samé dokola. To by nikoho nebavilo.


Vybavení


Musíte myslet i na to, ať máte dostatek stolů a židlí pro hosty, protože na Vaší akci bude velký počet lidí. Budou si potřebovat někde sednout, celou dobu stát je určitě nebude bavit. Stoly jsou důležité pro to, aby si hosti měli kde odložit své talíře s jídlem a skleničky s pitím nebo třeba nějaké další věci.


4/5 - (1 vote)